АВТОШКОЛА ТІТОВА

Детальніше про нашу автошколу

Дізнайся більше про нас та нашу команду
Встигни записатися
щоб зайняти місце у групі
Обмежена кількість місць в аудиторії.
Ми набираємо до 15 осіб у групу
Директор автошколи Дмитро Тітов
Сертифікат МВС про державну акредитацію №002492.

"Вітаю. У більшості з Вас в якийсь момент виникає необхідність знайти кваліфіковану автошколу здатну дійсно навчити водити з нуля в реальних міських умовах, відновити втрачені навички або повернути впевненість після ДТП.
За мій багаторічний досвід роботи приватним автоінструктором я надивився, як навчають у стандартній автошколі (де хочуть тільки заробити побільше грошей, а не навчити водити автомобіль). З нами ви дійсно отримаєте чесні іспити без вимагань та хабарів. Так, як ми зацікавлені в тому, щоб на українських дорогах і не тільки, їздили розумні, досвідченні водії. Я не прагну поставити бізнес на потік мені —важливий кінцевий результат.
Я сам особисто контролюю успішність кожного учня у своїй автошколі і завжди відкритий до спілкування.
Саме для якісного навчання ми разом з Віктором Максименко відкрили "Автошколу Максименко" на Деміївці та "Автошколу Тітова" на Позняках.
Ми створили ідеальну навчальну програму, яка допоможе в найкоротший термін отримати водійське посвідчення."
Історія автошколи

Історія нашої автошколи починається з 2013 року.

 • В 2013 році Дмитро почав карьєру авто-мотоінструктора в автошколі Бахмацького. Де з 2014 проводив теоретичні лекції з ПДР на філіях в Дарницькому та Шевченківському районах Києва. Під час навчання він розробив власну методику контрольних точок, яка давала майже 100% статистику здачі іспитів в ТСЦ з першого разу. Далі він мав досвід роботи з автошколами Автомаг, Драйв Про.
 • З 2015 в Дмитра розпочався шлях приватного автоінструктора під брендом "Школа водіння Дмитра Тітова". Тому, офіційна дата коли з'явилась Автошкола Тітова, це 2015 рік.. Він готував на складання іспиту з першого разу. Запис до нього був на 2-3 тижні вперед.
 • В 2016 з'явився перший філіал на Деміївці, який він відкрив разом з Віктором Максименко. Даний філіал автошколи отримав назву "Автошкола Максименко".
 • В 2017 році Дмитро і Віктор пройшли 3-етапний конкурсний відбір серед київських автошкіл від International Criminal Investigative Training Assistance Program (ICITAP) на підготовку Патрульних Поліцейських за напрямками: "Правила дорожнього руху", "Безпека дорожнього руху", "Оформлення ДТП". Вони активно приймала участь у навчанні патрульних на протязі 2 років і підготували понад 1200 патрульних поліцейських. Навчання патрульних поліцейских дало змогу отримати велику базу знань, яку вони вклали в програму навчання власних учнів.
 • В 2019 році під час карантину ми змогли стати першою автошколою онлайн, яка покривала заняттями поводінню весь Київ. Дмитро разом з Віктором і командою змогли організувати практичну частину навчання таким чином, щоб в кожному районі міста, інструктори могли підїжджати до учня додому та розпочинати звідти водіння.
 • В 2022 з'явився другий філіал на Позняках, який зміг відкритись у військовий час. Даний філіал автошколи отримав назву "Автошкола Тітова". Так, як багато наших інструкторів пішли на фронт і зараз захищають та відстоюють нашу державу практичне навчання поки відбувається локально: на Деміївці та на Харківському масиві. Якість навчання в наших автошколах особисто контролюють наші дериктори Віктор та Дмитро. Саме тому вони і назвали філіі своїми прізвищями!

Наше завдання - надати Вам впевненість у своїх силах та навичках. Для нас є найкращою нагородою (після закінчення автошколи) вміння випускника вільно почуватися на дорозі та щирі слова вдячності.

Більше половини учнів приходять до нас за рекомендацією випускників і це дуже приємно.

Як проходять теоретичні лекції в нашій автошколі
 • Що таке онлайн навчання?
  В наш час стало дуже популярним онлайн навчання, а тим паче в часи постійних карантинів - це дуже зручно.
  Вам не потрібно кудись їхати і витрачати час на дорогу. Ви просто вмикаєте програму ZOOM в будь-якому зручному для вас місці і прослуховуєте лекції. Лектор відповість на всі ваші запитання.
 • Як проходять лекції?
  Це не просто лекція перед камерою ноутбука. У нас в аудиторії встановлена професійна камера та студійний мікрофон.
  Камера направлена на лектора та на дошку, яка знаходиться за ним. Це все у комплексі дає повний єфект присутності на лекції.
  І ви так само, як і в живу можете поставити запитання лектору. На додачу до цього, ви отримуєте запис цієї самої лекції, яку ви можете прослухати ще раз для закріплення пройденного матеріалу.
 • Домашнє завдання
  Після кожної лекції лектор дає домашнє завдання по пройденному матеріалу. В нас є електронні білети, в яких ви можете повністю підготуватися до іспитів в Сервісному Центрі. В цих білетах все поділено на розділи, тому домашнє завдання не займе у вас багато часу.
  Ви просто обираєте розділ і вирішуєте білети на задану тему. Рекомендуємо не пропускати домашнє завдяння, а робити вчасно.
  Так у вас буде краще запамятовуватися пройденний матеріал та буде формуватися візуальна память.
  Як тільки ми впровадили під час навчання проходження тестів (електронних білетів) успішність складання іспиту з теорії в Сервісному Центрі з першого разу майже 90%.
  Решта 10% не хотіли займатися білетами і на іспитах бачили їх вперше, тому не розуміли їхнє формулювання.
 • Зворотній зв`язок
  Викладач автошколи та адміністратор завжди буде з вами на зв`язку в месенджері та відповість на всі ваші запитання, які можуть виникнути під час навчання та вирішенні білетів. Ви можете в будь який час поставити запитання або скинути принтскрін вашого питання в білетах та отримати розгорнуту відповідь.
 • Ми завжди "ЗА" діалог з учнями.
  Під час навчання ми завжди на звязку з нашими учнями. Для кожної групи ми створюємо телеграм групу для зручного зв’язку з нами.
 • Чи обов’язково виготовляти медичну довідку водія і віддавати її автошколі?
  Ми маємо право навчати водінню транспортного засобу лише тих, хто не має для цього медичних протипоказань. Підтвердженням чого і є медична довідка водія. Довідка залишається в нас на час вашого навчання, після чого з іншими випускними документами повертається вам.
Що ще ми можемо вам запропонувати
Окрім теоретичних зустрічей в ZOOM ми готуємо додаткові пропозиції
 • Можливість виїзду інструктора до вас на локацію (дім, робота)
  Для практичних занять не обов'язково приїзжати до автошколи. Ви можете вибрати додаткову опцію "підїзд інструктора до вас" на зручну Вам локацію". Не потрібно буде витрачати час на дорогу (така опція оплачується окремо).
 • Додаткова лекція з курсу "домедичної підготовки"
  3-годинна лекція з домедичної допомоги не достатньо для отримання повноцінних навичок для надання домедичної допомоги.
  Тому ми співпрацюємо з Іриною Гурою, яка проводить 8-ми годинний курс з практичним відпрацюванням на манекенах усіх нюансів для спасіння життя під час ДТП. Це дійсно допоможе зберегти життя. (В ціну курсу входить тільки стандартна 3-х годинна лекція).
 • Юридична підтримка
  Ми співпрацюємо з адвокатом Дмитром Михайленко, який спеціалізується на оформленні ДТП та страхових випадках.
  Він завжди на зв`язку і проведе лекцію, як правильно себе поводити в не зручних ситуаціяї, які можуть відбуватися на дорогах і залишить вам свої контакти.
 • Cупровід на іспити в Сервісний Центр
  Після закінчення навчання, ми готуємо комплект документів та передаємо їх у ТСЦ (колишній МРЕО).
  У день іспиту представник автошколи зустрічає Вас у ТСЦ і надає організаційний супровід, інструктор надає авто для здачі практичної частини.
 • Підготовка до іспитів в Cервісному Центрі
  Наша автошкола закріплена за Cервісним Центром №8049, який знаходиться за адресою вул. Павла Усенка 8.
  Практична частина іспиту в СЦ відбувається в 2 етапи:
  1) Автодром - це сучасний автодром, на якому є можливість позайматися до іспиту (це суттєво допоможе підготуватися).
  Ми радимо хоча б 2 рази там позайматися, щоб запам’ятати всі нюанси елементів.
  2) Маршрут по місту. Наші інструктори знають всі можливі екзаменаційні маршрути і знають, на чому треба зробити акцент.
  Так, як СЦ знаходиться в 15хв. їзди від автошколи. Під час навчання Ви обов’язково будете їх відпрацьовувати.
 • Ви складаєте іспити на тому авто, на якому навчаєтесь.
  Під час навчання за вами закріпляється автомобіль.

Наша команда

Ми ретельно відносимося до підбору інструкторів, тому що практична частина навчання є основною. І нам дуже важливо, щоб інструктор підходив під наші критерії. Я (Дмитро Тітов) на власному досвіді знаю, які є автошкільні інструктори і як вони відносяться до своїх учнів. Тому інструктори в моїй автошколі ніколи собі не дозволяю бути нестримними у поведінці, словах, хамити, лаяти або зовсім ігнорувати учня, як часто можуть робити в інших автошколах. Я дивуюся історіям про нервових інструкторів. Заняття відбуваються у дружній атмосфері, де є місце гумору та повазі.

Ми намагаємося дійсно навчити керувати автомобілем, подолати страхи і додати впевненості.

Завжди вчимо з повною віддачею. Приємно, коли учні приводять друзів.


Кожне заняття буде приємним досвідом, що заряджає вас позитивом та відмінними емоціями. І вже скоро ви зможете почуватися за кермом впевнено та природно, і навіть складні ситуації перестануть викликати страх чи паніку.


Під час занять ми не витрачаємо час на те, щоб кататися на узбіччі на швидкості 30 км/год або зупинятися на перекури.

Ви проводите весь час за кермом, а не за пустими розмовами.

 • Дмитро Тітов
  Автоінструктор, викладач ПДР
  Директор Автошколи Тітова та співзасновник Автошколи Максименко.
  Більш детально про Дмитра на фб сторінці.
  Досвід роботи автоінструктором - 9 років
 • Віктор Максименко
  Автоінструктор, викладач ПДР
  Співзасновник Автошколи Тітова та директор Автошколи Максименко.
  Більш детально про Віктора на нашій фб сторінці.
  Досвід роботи автоінструктором - 7 років
 • Наталія
  Адміністратор 
 • Олег Тітов
  Автоінструктор
  Водійський досвід - 10 років
  Байкер, обожнює мотоцикли
  Спокійний та витриманий характер
  В роботі надає перевагу системності
  Має серйозний підхід до навчання з нотами гумору
  Навчає на авто з МКПП та АКПП
 • Олександр Павлов
  Автоінструктор
  Приємний, порядний, людина "добряк" в прямому сенсі слова
  Навчить навіть "лежачого"
  Навчає на авто з МКПП
 • Дмитро Михайленко
  Засновник адвокатського бюро
  «Михайленко та партнери»
  Викладач по темі
  «Автострахування та Європротокол»
  Більш детально про Дмитра на фб сторінці.
 • Ірина Гура
  Засновник Respawn school.
  Парамедик, педагог, спеціаліст з юридичної безпеки, сертифікований інструктор з першої домедичної підготовки (ERC Европейська рада реанімації, Червоний хрест, сертифікати МОЗ)
  Викладач по темі
  «Основні положення домедичної допомоги при ДТП»

  Більш детально про Ірину на фб сторінці.