Осокорки, Позняки та Харківський масив

Відгуки про автошколу на Познях

Ви вірно обрали Автошколу! Ми вас чекаємо

Встигни записатися
щоб зайняти місце у групі
Обмежена кількість місць в аудиторії.
Ми набираємо до 15 осіб у групу
Відгуки про нашу автошколу та інструкторів
На нашій сторінці instagram або facebook Ви можете ознайомитися з новинами та новими відгуками про нас.
 • Anastasia Parna

  Нещодавно отримала права й дуже щаслива

  Для мене було дуже важливим, щоб я все склала сама, без ніяких хабарів (це жахіття потрібно викорінювати). Я довго обирала школу й нарешті зупинила свій вибір на Автошколі Тітова. Я досліджувала відгуки, ходила в школи перед тим як обрати. Мене ще також підкорила Наталя (адміністратор), яка була неймовірно привітною та приємною, а також усе детально розповіла, що ніяких запитань не залишилося. Із теорією склалося усе добре: прекрасно пояснювали, відповідали на всі питання, готували до іспиту, розповідаючи, на що звернути увагу. Тому іспит з теорію хоч і хвилював мене, але склала я його добре.
  Практика... Усіх вдячних слів та компліментів не вистачить, щоб подякувати моєму інструкторові Олександру. Це чудесне сонечко)

  Він усе легко пояснював, ніколи не кричав, постійно допомагав та завжди знав на що я здатна й де мої слабкості, над якими ще потрібно попрацювати. З паном Олександром дуже легко, не страшно ні за учнівською машиною, ні вже за своєю самостійно. Він розповідав і показував, які перепони можуть бути на іспиті, а також у звичайному житті, що дуже допомагає.
  Я вже рекомендувала й далі буду рекомендувати школу, адже вірю, що саме такі школи, як ваша, випускають гарних, досвідчених водіїв на дороги. Дякую вам.
 • Вейман Катерина

  Очень хочется оставить положительный отзыв и порекомендовать автошколу «Титова».

  В наше не простое время, надо было, действительно, научиться ездить:)


  После поисков и сравнения между школами на Позняках, выбор пал на автошколу «Титова».

  Я не пожалела, очень хорошая платформа для изучения теории, которой вполне достаточно для изучения, и нет необходимости прибегать к прочим источникам, что очень удобно.

  Есть формат обучения оффлайн и онлайн, есть возможность просмотреть лекции в записи, что позволяет лучше усвоить материал.

  Хочется отметить очень терпеливого и спокойного инструктора Александра, отдельное ему Спасибо.

  Сотрудники данной школы настроены на результат, нет ничего невозможного:)


  Хочется отметить, что самый строгий экзаменатор – это Муж. Но и этот экзамен был сдан, и теперь он доверяет мне свою «Ласточку»:)


  Всем удачи и хорошей сдачи экзаменов, пусть и не с первого, но со второго раза точно:)

 • Катерина Лукьяненко

  Якщо бажаєте навчитись водити авто, то вам однозначно треба прийти у цю автошколу!
  - професійний підхід
  - якісна підготовка
  - адекватна вартість

  - постійна підтримка. і не лише організаційна, але й моральна

  під час занять та іспитів))
  Шикарна теоретична підготовка - завжди живі лекції (за будь-яких умов зі світлом) лектори-практики з прикладами з досвіду, власний онлайн тренажер з тестами ПДР. Не здасть теорію з першого разу у цій школі лише лінивий)
  Досвідчені та надзвичайно врівноважені інструктори. Навчають зрозуміло, поступово, завжди врятують від будь-яких потенційно небезпечних рухів
  Навчають не лише сдавати іспит на одному маршруті, але їздити за правилами та співіснувати з іншими водіями на дорозі.
  Отримала посвідчення водія і одразу сіла за кермо власного авто. За що окрема подяка моєму інструктору Гелі!
  100% рекомендую цю автошколу!
  Приємно у наш час зустрічати людей, які роблять свою справу якісно та від душі, як-то кажуть «на совість»

  Так тримати, і скоро на запис до школи треба буде ставати у чергу як мінімум на місяць!

 • Екатерина Ковальчук

  Мені немає з чим порівнювати навчання в Автошколі Титова, бо зупинити вибір саме на цій школі було 100% правильне рішення. І як результат - щє одне чесне посвідчення. Всі працюють на своїх місцях максимально еффективно. В будь-який час готові підтримати і відповісти на усі питання. Все організовано і налаштовано на комфортне навчання. Лише засвоюй інформацію і роби свою справу. Інструктори терплячі і налаштовані дійсно навчити. Іноді здавалось, що вірили в мене більше ніж я сама) Це щє більше додавало впевненості. Тож я дякую усім, хто був причетний до мого навчання! Побільше вам вдячних учнів!
 • Yuliia Burma

  Автошколу я обирала без живих рекомендацій, виходячи з відгуків в інтернеті та цінової пропозиції - спочатку думала складу теорію, а з водінням подивимося.

  Лекції з теорії відвідувала в zoom, якщо не встигала - передивлялася записи. В tg каналі ми додатково ставили питання чи просили додаткове пояснення ситуацій, відповідей на білети і завжди отримували вичерпні відповіді 24/7. У школи є власний сайт з тестами, по яким ви готуєтеся з перших лекцій. Теорію я здала успішно з першого разу, нас дуже підтримував керівник школи Дмитро і адміністратор Наталія - морально і по суті давали поради, лайфхаки для остаточного засвоєння правил.

  Я без вагань продовжила навчання водіння в цій школі. Інструктор Гела дуже допоміг мені полюбити водіння, додав впевненості та підготував до іспиту. Дуже вдячна йому за комфортне навчання, коли ти не пересилюєш себе, а з задоволенням йдеш на урок.

  Для мене було важливо не просто вивчити маршрут для іспиту, а почуватися впевнено на дорозі навіть з вимкненими світлофорами, навіть в незнайомому районі, на будь-якій парковці - з Гелою це вдалося максимально круто!

  Іспит з водіння я теж здала з першого разу!

  Рекомендую автошколу - тут вам нададуть максимально комфортні умови для навчання, а далі все залежить тільки від вас)

 • Катя Матвійчук

  Навчилася водінню по Києву й здолала багато страхів з Автошколою Тітова. Теоретична частина зрозуміла, зручно було вмикатися через Zoom. На практичному водінні дізналася про багато лайфхаків і як правильно водити, щоб не шкодити авто. Дякую інструкторам і лекторам!
 • Marina Chornay

  По-перше, всім, хто хоче сісти за кермо авто, я не те що рекомендую школу Дмитра - Автошколу Тітова, а наполяю, - не сумнівайтесь, перестаньте обирати, а просто йдіть до нього! Я відношусь ще до "древнього", так сказати, випуску)) Діма у мене викладав теорію, та посадив на мотоцикл(!!!) з моїми 45 кілограмами на той час, а мотоцикл, на секудочку, важив біля 100 кг, і коли я намагалась повернути, наприклад, вправо, ми з мотоциклом дружньо падали вліво)) Та Діма не здався, розробивши для мене трохи інший принцип водіння, і от ми разом це осилили - навчились управляти і отримали права (без будь-яких хабарів, якщо що))). Щодо отримання прав, Дмитро переживає за своїх учнів і всіляко підтримує та присутній при здачі екзаменів у МРЕО.
  Він шикарно викладав теорію, просто ідеально доступною і зрозумілою мовою, що, я впевнена, продовжує робити і зараз. І ніякі посібники з ПДР просто не потрібні!
  Та зараз трохи про інше: після 8 років перерви (маю права категорій А, А1, В) без практики водіння, у мене з'явилась необхідність сісти за кермо авто і, звичайно, я звернулась до Дмитра, щоб усе згадати, бо без нього була б халепа! І так: машини - класні, викладач - супер - розумний, спокійний, терплячий, має індивідуальний та дружній підхід до кожного і, що не менш важливо, чудова людина, тож ми приречені на успіх! Тримайте за нас кулачки)) сьогодні був другий індивідуальний урок і, походу, я більш-менш, молодець)))) і це його заслуга!
 • Svitlana Svitlova

  Вибирала автошколу декілька днів в інтернеті, за відгуками, тереторіально щоб зручно, і до речі не за популярністью, важливо було щоб теорія та практика викладались українською мовою. Щоб інструктор був з досвідом, з бажанням навчати. І звісно цінова політика була важливою, доступною! Хвилювалась, як би не помилитись з вибором автошколи, адже від цього залежитимуть мої вміння вести себе на дорозі в будь якій ситуації, яким водієм я буду. Тепер після отримання водійських прав можу з впевненістью на 100% сказати що я не помилилась! Починаючи від адміністратора автошколи Наталії (постійно на зв’язку, вирішення будь яких питань, на протязі всього навчання, завжди привітна, Дякую!) директором Дмитром ( взагалі добра, відверта людина, завжди іде на зустріч, підбадьорює, підтримує на іспитах. Дякую!)та інструктором з водіння Олександром Павловим( в мене є з ким порівняти, Олександр третій мій інструктор з водіння( так склалося), не знаю як він усих витримує, урівноважений, спокійний, веселий, відповідальний, відповість на всі запитання, якщо дуже
  потрібне заняття то найде час в своєму щільному графіку, який розписаний на декілька неділь вперед, Дякую!) Рекомендую! Якщо хочете навчитися водінню, звертайтесь в автошколу Дмитра Тітова!
 • Ганна Мархальчук
  У складний час, який ми усі переживаємо виникла нагальна потреба отримати водійське посвідчення. Я вирішила почати цей шлях із автошколою Тітова (за рекомендацією друзів), вважаю що не помилилася. Дана автошкола, пропонує теоретичні заняття онлайн та офлайн. Лектор подає матеріал доступно та цікаво. Адміністратор Наталочка, відповість на усі ваші питання та підскаже, який краще пакет буде підходити саме для вас. Також, великом плюсом були додаткові уроки домедичної допомоги, на яких ви зможете отримати незамінні знання. Інструктор із практичної частини дуже позитвний, добрий, спокійний та дійсно передав мені свій досвід та навчив впевнено керувати транспортним засобом. Окреме дякую, Олександру Івановичу, за терпіння та особливий підхід під час уроків водіння! Особлива подяка, директорові автошколи, Дмитру, який особисто супроводжує, контролює всі процеси на всіх етапах

  Школа коштує своїх грошей безумовно!!! Цінуйте професійне та не байдуже ставлення до такого тривалого та непростого виклику, як отримання прав водія!!!
 • Софія Потапенко

  Повністю задоволена навчанням в автошколі "Тітова", окрім невеликих нюансів практичної частини. Загалом і теорія і практика в автошколі на найвищому рівні. Дуже сподобався особистий підхід та підтримка кожного зі студентів.
  З першого разу здала теорію, з другого разу та отримала водійське посвідчення. Я вдячна вам, бо це наш спільний результат плідної роботи! Лектори і практики професіонали свого діла. Жодного разу не пожаліла.
  Багато хто не вірить у те, що можна здати без жодних хабарів. Ця автошкола яскраве тому підтвердження. Сили, наполегливість та все вийшло.
  Ще раз дякую вам за це навчання!
 • Марина Мацюк

  +ще одне чесне посвідчення водія!!!
  Моє п'ятимісячне навчання нарешті закінчилося успішною здачею іспиту та заслуженим отриманням посвідчення водія!
  Я відчуваю себе готовим водієм і все це завдяки чарівній суміші трьох надважливих речей:
  1. правильна школа.
  2. правильний інструктор.
  3. наполегливе навчання.
  Я надзвичайно вдячна Автошколі Дмитра Тітова за науку і віру в те, що права можна отримати без хабаря. Дмитро - справжній професіонал своєї справи, завжди має відповіді на всі питання, має індивідуальний підхід до кожного підопічного, підтримує і вселяє впевненість в своїх силах. Особлива дяка за моральну підтримку і настанови перед іспитами - вони дуже допомогли в найвідповідальніший момент! Окрема вдячність і респект адміністратору Наталі, завдяки їй з першого дня навчання я почувалася у школі як вдома, у своїй родині.
  Дякую своєму інструктору, ні - наставнику і другу Олександру Павлову. Врівноважений, спокійний, терплячий, позитивний і з почуттям гумору. Завжди готовий розібрати на атоми незрозумілу річ і за необхідності сто разів пояснити і повторити. Лояльний до помилок, жодного разу не підвищив голосу, а навпаки підбадьорював і заохочував. Порівнює водія з малою дитиною, яка вчиться ходити: це складний процес, але дитина все одно піде своїми ногами) Завжди іде назустріч, навіть якщо графік переповнений - знайде для тебе місце, якщо бачить, що ти хочеш і тобі потрібно. Совісно готує до іспиту, максимум занять проводить на маршрутах. Жодного разу не натякнув на хабаря, завжди вірив у мене і запевняв, що здам самостійно. Я вдячна йому за те, що не дозволив мені опустити руки і пройшов цей шлях разом зі мною)
  Жодного разу не жалкую про вибір автошколи чи інструктора і гаряче рекомендую всім, хто хоче навчитися адекватному водінню, а не просто отримати права.
 • Катя Афанасьєва

  Досягнула цілі разом з Автошколою Тітова!) Величезне спасибі Дмитру та Наталі за підтримку впродовж навчання та допомогу з будь якими питаннями. Окрема подяку Дмитру за підбадьорення та підтримку під час очуківання здачі іспитів) Також хочу щиро подякувати моєму інструктору Гелі за терплячість, купу життєвих лайфхаків для водія та комфотну атмосферу під час занять) Однозначно рекомендую!
 • Дарья Шурапова

  Дякую, за чудове навчання. Прийшла в Автошколу Тітова в червні. Теорію розповідали дуже цікаво, застосовували свою власну онлайн платформу для виконання тестів. ПДР викладав Гела, а лекцію з домедичної допомоги — Ірина Гура, з якою в нас потім ще й був тренінг з домедичної допомоги при ДТП. Дякую Ірині за цікавий тренінг. А Гелі, хочу подякувати не тільки за заняття з теорії, але й за водіння. Жодне заняття не пройшло дарма. Ще, хочу подякувати адміністратору Наталії, вона оперативно і чітко відповідала на будь-які запитання, які виникали, щодо навчання, оплати, тощо. Все організовано на вищому рівні. Ну і звичайно, окрема подяка від мене, Дмитру Тітову. В мене було з ним 4 заняття з водіння — два на початку навчання, і два в кінці. Це було круто. Дмитро розповів і показав мені всі найдрібніші нюанси екзаменаційного маршруту. Як наслідок — сьогодні я вже отримала своє довгоочікуване водійське посвідчення.
  Всім раджу Автошколу Тітова.

 • Ганна Пивоварова

  Чому треба вчитися водінню у Дмитра?

  1. Він дійсно навчає. Доступно, швидко, з урахуванням психологічних особливостей учня. Інженер за фахом, він дійсно прекрасно розбирається в машинах і знає дуже багато про те, як безпечно керувати.

  2. Уроки тривають рівно 2 години, і весь цей час присвячений саме тобі. Половина уроку – тренувальні вправи на автодромі, а 1 година – в місті.

  3. Атмосфера уроків дуже доброзичлива, навіть, якщо в учня щось не виходить.

  4. Уроки присвячені як підготовці до іспитів, так і до реального життя. У результаті ти привчаєшся їздити зі швидкістю потоку і не заважати іншим або просто не боїшся запаркуватися десь посеред інших машин у місті.

  5. Ти здаєш екзамен сам, тому що до нього готовий! Не без твоїх зусиль, звичайно.

  6. Під час іспиту в момент очікування черги в МРЕО з тобою продовжує працювати інструктор: коментує події, дає поради, як краще впоратися з тим або іншим завданням, заспокоює. Такий супровід надзвичайно ефективний. Переконалася на собі особисто.

  7. Автошкола, де викладає Дмитро, надає повний обсяг послуг з опанування теоретичного матеріалу, підготовки до тестів, упорядковує всі документи для МРЕО, записує в чергу на здачу.

  Дуже зручно. Тобі треба просто вчитися. 8. Але найважливіше те, що Дмитро вчить думати, що ти робиш, як виправити ситуацію, якщо під'їхав не дуже зручно. Ти не просто тупо запам'ятовуєш якісь орієнтири, ти розумієш, як ти їдеш. Неймовірно!

  Тому я, пройшовши цей непростий шлях, можу з упевненістю рекомендувати Дмитра Титова, його брата Олега, який дуже допоміг мені на іспиті, а також Автошколу Максименка всім, хто дійсно бажає навчитися відчувати свою машину та не боятися доріг.

  Сама я склала і теоретичний іспит, і практичний з першого разу! Дмитре, я надзвичайно вдячна Вам і Вашим колегам!

 • Maria Ostrovskaya

  Итак, теперь я готова принимать поздравления! Теперь я действительно полноправный водитель(#осторожнонадороге).Да начинающий, но уже уверено держащийся на дороге. И это не только моя заслуга. Это в основном усердная работа самого лучшего инструктора. Разрешите представить: Дмитрий Титов

  Дима, настоящий профи своего дела. Он всегда спокоен, его терпению и выдержке может позавидовать даже тот удав, с которым всегда сравнивают спокойствие(я просто восхищаюсь этим самообладанием😌).Он доходчиво объяснил мне теоретическую часть и отточил со мной практическую. Изначально, он был уверен во мне, даже больше чем я сама в себе. Очень внимательно относился к моим ошибкам, которые я допускала по неопытности(а изначально их было ой как не мало). Ни разу не повысил голоса(хотя иногда я б и сама себя чем-то треснула), а всегда объяснял все максимально доступно(даже для таких как я). И вот, переборов тысячи страхов, я спокойно и уверено сажусь за руль. И могу ехать не только по прямой дороге без других машин. Если вы все ещё не уверены в своих силах в насыщенном киевском трафике, то моя искренняя рекомендация именно для Вас. Дима, #1000спасибо , за проделанную работу!Обещаю вести себя на дороге хорошо(#ноэтоещенеточно)!😂

 • Владислава Попчук
  🚗Праздную АВТОпобеду!😍👏✨ Хотите сдать на права без ✨💰автошколе - спросите у меня как!!😅 А ещё лучше у ❇️ Дмитрий Титов (Dmytriy Titov) ❇️, с которым я подготовилась за наши 2 встречи к экзамену так, что аж хочу сдать ещё раз!!😂☝️✨Вы представляете??🤣😍 Спасибо ещё раз, радости нет границ!!👍 Твои тренировки и консультация это именно то, про что мечтаешь, общаясь с автошколой перед экзаменом и когда уже начинает дёргаться 👁 !! 😁
 • Гузий Валентина

  Ребят, теперь и я в числе удачно сдавших экзамен в МРЭО с первого раза)))))

  Всему «виной» Дима, так сказать) изначально абсолютно не верила, что это вообще возможно, но когда листала на сайте фото счастливчиков, которые сдавали с ним. Подумала : «хммм значит это возможно». Невероятно благодарна ему за поддержку !

  Тонкий психолог и крутой специалист - отличное сочетание, именно тот случай когда он искренне делится всеми «секретиками» вождения и радуется вместе с вами за ваши мелкие успехи. А не внушает вам неуверенность в своих действиях на дороге, как это происходит в наших любимых автошколах...

  В тот же день, когда сдала на права - с меня словно огромный тяжелый рюкзак «слетел с плечь» ... я реально начала кайфовать от процесса вождения автомобиля))

  Однозначно буду советовать всем своим знакомым и друзьям этого инструктора...

  Что сказать - крут ))

  Дима, спасибо ! Так держать )

 • Юлия Потапова

  Не буду оригинальной, к Диме привел меня неудачный опыт в моей автошколе😡, но не было счастья, так несчастье помогло встретить такого замечательного учителя😀. Тот максимум, который он выдает за время занятия, с какой легкостью преподносит материал, дорогого стоит. Всегда пунктуален, с улыбкой и колоссальной выдержкой.🙏

  На дорогах учит думать и действовать самостоятельно, а не слепо выполнять указания, ведь учеба длится не так долго, а потом остаешься один на один с дорогой и автомобилем. В дополнение отмечу, что было очень актуально в моем случае, это учитель, у которого хватит веры в своего ученика на вас двоих))) спасибо за уроки, помощь и знания! Жалею лишь об одном, что не встретила тебя раньше.

 • Olga Shkin
  Дима, спасибо тебе огромное за твои знания и опыт, которые ты в меня вложил

  Моя сегодняшняя сдача с первого раза – это и твоя заслуга тоже! Спасибо за желание научить, а не просто отработать рабочее время, за все практические советы на дороге, за все советы для успешной сдачи, ну и, конечно же, за веселые занятия

  Я желаю тебе способных учеников, а также развития и достижения всех поставленных целей!
 • Мирослав Дюг
  Довелось и мне, наконец, получать водительские права. Нашел ближайшую к себе автошколу и начал заниматься. С теорией проблем не было, а вот своими практическими занятиями в автошколе я был не доволен. Проблемы были начиная с вопроса договориться о занятии в удобное для меня время и заканчивая рядом непоняток при выполнении тех или иных маневров (как-то я их выполнял, но не до конца понимал как и что я делаю. От инструктора исчерпывающего ответа не получал). Довелось отправиться на поиски нового #автоинструктора. Так я и встретил Дмитрий Титов (Dmytriy Titov). С первого же занятия с ним я понял, что в этот раз не ошибся в своем выборе. Я получил ответы на все свои вопросы касаемо вождения и на ряд теоретических вопросов. Отработали все необходимые маневры и занимались ездой по городу. Дмитрий учит именно ездить в условиях жуткого Киевского трафика, а не быть педалькой между сцеплением и газом, за что я ему очень благодарен. Смело могу и буду рекомендовать этого человека как профессионала своего дела!
 • Ana Koro
  И я напишу про свой experience). Так же, как и Мирослав, и по тем же причинам я оказалась у Димы. Не могу сказать, что в автошколе меня ничему не научили. Научили, но после автошколы, откатав 16-18 уроков, обычно водитель представляет из себя некий..."полуфабрикат", осталось куча пробелов, непонятных мест, страх городских дорог и любой приближающейся ближе, чем на метр, машины, а кое-что просто не получалось. Ввиду беспорядочной организации учебного процесса по практикам в автошколе не осталось никакого желания продолжать в том же ключе, и пришлось взять дело в свои руки.
  С первого же занятия мы поехали дрессироваться на горку покруче, чем туполевская, где я от стараний чуть не сожгла сцепление несколько раз (Дима, прости еще раз!!!)). Мы детально разбирали все действия, все вопросы и нюансы. Дима делился нужными в жизни лайфхаками, и в моем мозгу постепенно наступало просветление. Также нужно отметить, что много времени мы уделили отработке заезда в гараж, что является основным элементом при сдаче экзамена на Туполева. Потратили на него почти урок, узнала много хитростей, а заодно как исправить положение, если ты вдруг накосячишь

  Дима был уверен в моих навыках и смотивировал меня пойти на экзамен, хотя я, если честно, хотела еще немного оттянуть этот страшный момент. Но все сложилось просто замечательно и вчера все получилось! Ура-ура-ура!!!!)
  На сегодня могу сказать, что есть еще много чего, чему я хочу научиться у Дмитрия, так что мое обучение сдачей экзамена не ограничивается!
  Спасибо тебе огромное за качественный процесс обучения, понимание, да и просто за человеческое отношение и веселую атмосферу на уроках!

  Best Instruktor ever, рекомендую!
 • Юлия Потапова
  Не буду оригинальной, к Диме привел меня неудачный опыт в моей автошколе, но не было счастья, так несчастье помогло встретить такого замечательного учителя.
  Тот максимум, который он выдает за время занятия, с какой легкостью преподносит материал, дорогого стоит. Всегда пунктуален, с улыбкой и колоссальной выдержкой.

  На дорогах учит думать и действовать самостоятельно, а не слепо выполнять указания, ведь учеба длится не так долго, а потом остаешься один на один с дорогой и автомобилем. В дополнение отмечу, что было очень актуально в моем случае, это учитель, у которого хватит веры в своего ученика на вас двоих))) спасибо за уроки, помощь и знания! Жалею лишь об одном, что не встретила тебя раньше.
 • Anastasiia Shevchenko
  Убедилась, что сдать на права без взятки можно

  Самое главное - это инструктор. Который хочет и умеет учить, а не сидит в телефоне между перекурами на занятии.
  Я пробовала разные автошколы, стоимость часа занятий была совершенно разной, и я очень рада, что все-таки нашла Dmytriy Titov. Однозначно рекомендую
 • Viktor Zhyla
  Дима, привет!
  Хотел поблагодарить тебя за твои занятия, тренировки и советы, благодаря чему сдал с первой попытки без каких-либо либо проблем.
  В отличие от автошколы, в которую меня угораздило попасть, твои занятия всегда проходили интересно, познавательно и не без юмора, а информация подавалась в лёгком и доступном формате.
  Спасибо!!
 • Iryna Gura

  Кто сегодня сдал на права?)) Я сегодня сдала вождение с первого раза) Спасибо большое Диме за обучение и человеческое отношение!

  Я принципиально хотела сдать сама, без взяток(так рекомендовали настоятельно в автошколе). У меня это вышло!Все зависит от инструктора. Дима поверил в меня!

  Рекомендую! —

  испытывает благодарность.